Premis

2016

Obra seleccionada a la 7a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb una casa a Sant Julià de Vilatorta, organitzada pel COAC.

2013

Tercer premi AMPLIACIÓ AJUNTAMENT. Bigues i Riells, Barcelona.

2012

Primer premi AMPLIACIÓ ESCOLA MAQUINISTES (RENFE). Hospitalet de Llobregat, Barcelona.

2010

Primer premi CENTRE CÍVIC. Tavèrnoles, Barcelona.
Primer premi REFORMA INTERIOR SALA POLIVALENT. Monistrol de Calders, Barcelona.
Segon premi ESPAI ESCÈNIC I EXPERIMENTAL. Salt, Girona.

2009

Primer premi AJUNTAMENT. Veciana, Barcelona.
Primer premi REFORMA ESPAI JOVE. Sitges, Barcelona.

2008

Primer premi a la 5a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb una casa de fusta a Sant Bartomeu del Grau, organitzada pel COAC.
Primer premi AMPLIACIÓ CEIP. Aiguafreda, Barcelona.
Obra seleccionada a la 5a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb una llar d’infants a Vic, organitzada pel COAC.
Obra seleccionada a la 5a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb la rehabilitació de la Casa Bassols a Vic, organitzada pel COAC.

2007

Finalista ARQUINFAD, amb una casa de fusta a Sant Bartomeu del Grau.
Comissari de l’exposició “Museu Thyssen” de Madrid finalista als premis FAD.

2006

Obra seleccionada a la 4a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb una casa a Gurb, organitzada pel COAC.

2005

Obra seleccionada a la 3a Biennal d’Arquitectura del Vallès, amb una casa a la Garriga, organitzada pel COAC.
Primer premi LLAR D’INFANTS. Vic, Barcelona.
Finalista TEATRE AUDITORI/CONSERVATORI DE MÚSICA (amb Esteve Bonell i Josep Mª Gil). Vic, Barcelona.

2003

Obra seleccionada a la 3a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb una casa a Gurb, organitzada pel COAC.

2001

Primer premi ATENEU ENTITATS A L’ANTIGA FÀBRICA COMA-CROS. Salt, Girona.
Primer premi a la 2a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb l’ampliació d’un habitatge plurifamiliar amb addició de planta quarta al centre històric de Vic, organitzada pel COAC.
Obra seleccionada a la 2a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb una remodelació de l’entorn de l’església de Gràcia a Manlleu, organitzada pel COAC.
Obra seleccionada a la 2a Biennal d’Arquitectura de les comarques centrals de Catalunya, amb la reforma d’una Nau Industrial a Vic, organitzada pel COAC.

2000

Finalista al “CONCURSO PARA JÓVENES ARQUITECTOS EN ANDALUCIA”.
Segon premi AMPLIACIÓ HOSPITAL GENERAL DE VIC. Vic, Barcelona.

1997

Menció honorífica PAVELLÓ COAC. Construmat, Barcelona.

1995

Segon premi PAVELLÓ COAC. Construmat, Barcelona.

1994

Menció honorífica PARC BIT (amb Rosa Barba i Ricard Pié). Palma de Mallorca, Illes Balears.

1993

Primer premi PAVELLÓ ETSAB. Saragossa, Aragó.

1992

Finalista PAVELLÓ ETSAB. Saragossa, Aragó.
Menció especial AMPLIACIÓ BAR ETSAB. Barcelona.